ZÁKLADY DOMU ALOXXI

UMELECKÉ FARBY S CHARAKTEROM
Vášeň pre farbu zakladateľa OPI, Georga Schaeffera, celkom zmenila odvetvie nechtovej starostlivosti. Inšpirovaný najnovšími svetovými módnymi trendmi a technológiami je teraz nositeľom prevratných zmien aj v oblasti profesionálnych vlasových farieb a výrobkov. Progresívne produkty najvyššej kvality, ktoré spájajú to najlepšie z vedy a prírody, pomáhajú Aloxxi vytvárať nádherné žiarivé farby a zároveň chrániť zdravie vlasov.
DYNAMICKÉ ŠKOLENIA
Aloxxi školenia rozvíjajú zručnosti a schopnosti pomocou najmodernejších vzdelávacích a motivačných programov. Získajte a zdokonaľujte svoje kadernícke techniky v príjemnom a interaktívnom prostredí.
PROFESIONÁLNE VÝROBKY
Aloxxi ponúka najkvalitnejšie výrobky s jednoduchým použitím, ktoré zmenia vaše kreatívne predstavy na skutočnosť. Naše výrobky sú na prírodnej báze, neobsahujú sulfáty, parabény ani chlorid sodný, a tým sa stávajú perfektným prostriedkom na vytváranie a udržiavanie krásnych a jedinečných farieb.
SPOLUPRÁCA SO SALÓNMI
Aloxxi priláka zákazníkov priamo do vašich kaderníckych kresiel. Marketingom zameraným priamo na koncového zákazníka vás podporíme priebojnou reklamnou a PR kampaňou propagujúcou Váš salón. Privedieme vám klientov, ktorí budú žiadať vyslovene Aloxxi!

Fran Tarkenton Jersey